10 مورد از مهم ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

مهم ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی | آدریان گروپ نماینده رسمی فروش املاک در قبرس شمالی و ترکیه
4.9
(988)

در سال های اخیر قبرس شمالی با توجه به رشد اقتصادی و تمرکز بر جذب گردشگران و سرمایه گذاران خارجی به یکی از محبوب ترین مقاصد سرمایه گذاری تبدیل شده است. همین موضوع تعداد زیادی از کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، به خرید ملک ترغیب کرده است. خرید آپارتمان در قبرس شمالی برای اخذ اقامت یکی از راحت ترین و پرسودترین روش های مهاجرت محسوب می شود.

هر چند مزایای خرید ملک در قبرس شمالی تنها محدود به اخذ اقامت در این کشور نیست؛ بلکه سطح رفاه اجتماعی، اقتصاد رو به توسعه و امنیت شهروندان را نیز شامل می شود. بر اساس تازه ترین آمار و نتایج منتشر شده از نشریه فوربز، قبرس شمالی در سال 2024 یکی از بهترین و سودآورترین مقاصد ساحلی برای سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات محسوب می شود.(لینک خبر مجله فوربز)

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی
جذب سرمایه گذاران خارجی با خرید ملک در قبرس شمالی

از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی می توان به شرایط پرداخت اقساطی، رشد سالانه قیمت مسکن، افزایش ارزش سرمایه و کسب درآمد با اجاره ملک اشاره کرد. همچنین تسهیل روند مهاجرت، امکان اقامت دائم یا موقت، تحصیل در دانشگاه های بین المللی و بهره مندی از طبیعتی بکر و زیبا از مزیت های دیگر خرید ملک به حساب می آیند. اگر قصد مهاجرت و یا سرمایه گذاری و خرید ملک بصورت اقساطی در قبرس شمالی را دارید، بی شک این کشور انتخابی ایده آل و مطمئن برای شما خواهد بود.

خرید اقساطی ملک در قبرس شمالی

یکی از مهم ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، امکان خرید به صورت اقساطی در بلند مدت است. اقساط خرید در این کشور بدون بهره هستند و خریداران با پرداخت 30% از ارزش کل ملک می توانند صاحب خانه شوند. خرید ملک بصورت اقساطی در قبرس شمالی یکی از دلایل اصلی جذب سرمایه گذاران خارجی به این کشور است.

از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی به صورت اقساطی می توان به این موارد اشاره کرد:

  1. امکان خرید ملک متناسب با بودجه هر فرد
  2. ارزان بودن قیمت ملک های اقساطی
  3. تعیین مبلغ اقساط با توجه به شرایط مالی خریدار
  4. عدم پرداخت بهره و سود برای اقساط
  5. افزایش ارزش سرمایه اولیه
  6. اخذ اقامت برای خریدار و افراد خانواده
  7. پرداخت اقساط ملک از محل اجاره
  8. دریافت سند ملک
  9. دسترسی به تمام خدمات اجتماعی

تنوع قیمت املاک در قبرس شمالی

انتخاب ملک با توجه به میزان بودجه و وجود گزینه های متنوع برای خرید یکی دیگر از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی محسوب می شود. جالب است بدانید افرادی که بودجه محدودی برای خرید در دسترس دارند هم می توانند ملک مناسبی در این کشور پیدا کنند. در واقع، با بررسی و تحقیق در مورد قیمت انواع ملک (خانه، آپارتمان و ویلا) در مناطق مختلف می توان به یک جمع بندی رسید و ملک مناسبی را انتخاب کرد.

راهنمای خرید ملک ارزان در قبرس شمالی 2024

تنوع قیمت در این کشور به قدری مشهود است که می توان یک ملک با امکانات مشابه را با نصف قیمت در شهر و یا منطقه دیگر خریداری کرد. شاید بتوان گفت یکی از اصلی ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، تنوع قیمت ها است. خرید ملک در قبرس شمالی به مراتب ارزان تر و سودآورتر از قبرس جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی است. قیمت ملک با توجه به توسعه شهری، نوع و موقعیت پروژه، متراژ و سن ساختمان متفاوت است.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی - آدریان گروپ نماینده رسمی فروش املاک با مجوز از دولت ترکیه
سبک های مختلف ویلا در طبیعتی بکر و خوش منظره

مالکیت عرصه و اعیان از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

امکان دریافت سند عرصه و اعیان یکی از ویژگی های منحصر به فرد برای معاملات ملکی در این کشور محسوب می شود. مالکیت عرصه و اعیان علاوه بر این که از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی به شمار می آید، برای خریداران و سرمایه گذاران این فرصت را فراهم می آورد که کنترل کاملی بر ساختمان و زمین ملک خود داشته باشند. این ویژگی در مقایسه با کشورهای دیگر که خرید ملک تنها به اعیان محدود می شود، یک مزیت بزرگ و امنیت در سرمایه گذاری به حساب می آید.

انواع املاک مسکونی از لحاظ نوع ساخت و زمان تحویل

انتخاب ملک با توجه به زمان تحویل و نحوه ساخت از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی است. سرمایه گذاران این امکان را دارند که بر اساس میزان بودجه و شرایط اقتصادی خود، ملک آماده و یا پیش خرید را انتخاب نمایند. چنان چه ملک آماده از شرکت سازنده خریداری شود، سرمایه گذار فرصت لازم برای پرداخت اقساط را خواهد داشت؛ در صورتی که خرید ملک از شخص محدود به پرداخت نقدی می شود. پیش خرید ملک یکی دیگر از مواردی است که مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته است.

از مهم ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی می توان به پرداخت قیمت کمتر، امکان واگذاری ملک پیش از تحویل، انتخاب متریال ساخت و یا حتی تغییرات جزیی در طراحی داخلی اشاره کرد.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی - آدریان گروپ نماینده رسمی فروش املاک با مجوز از دولت ترکیه
آپارتمان در قلب گیرنه واقع در قبرس شمالی

اخذ اقامت از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

قبرس شمالی به عنوان کشوری مهاجر پذیر یکی از مقاصد محبوب برای اقامت، سرمایه گذاری، تحصیل و کارآفرینی است. این کشور در سال های اخیر در جذب تعداد قابل توجهی از متخصصان، دانشجویان و سرمایه گذاران موفق بوده است. شرایط آسان خرید ملک و به دنبال آن اقامت در این کشور از دلایل اصلی انتخاب قبرس شمالی برای بسیاری از مهاجران بوده است.

با توجه به بررسی های اخیر، یکی از مهم ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، اخذ اقامت بوده است. کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند با خرید ملک های ارزان و استفاده از وام های بدون بهره علاوه بر یک سرمایه گذاری به صرفه و اقتصادی می توانند اقامت دریافت نمایند. مهاجران این امکان را دارند که با پرداخت یک سوم از ارزش ملک، برای خود، همسر و فرزندان زیر بیست و پنج سال اقامت دریافت نمایند.

7 مزایای مهم سرمایه گذاری در قبرس شمالی: سرمایه گذاری هوشمند

رشد سالانه قیمت مسکن در قبرس شمالی

پویایی و وضعیت رشد قیمت ها در بازار مسکن از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی است. تغییرات مثبت در حوزه املاک و مستغلات در کنار جاذبه های طبیعی و تاریخی موجب جذب سرمایه گذاران برای خرید ملک در این کشور شده است. از رایج ترین دلایل رشد قیمت مسکن می توان افزایش تقاضا برای خرید، قیمت های مناسب، سهولت خرید و فروش ملک و عدم عضویت قبرس شمالی در اتحادیه اروپا را نام برد. همچنین قیمت ملک در این کشور بر اساس پوند است و به همین دلیل، تحت تاثیر نوسانات بازار ارز، بورس و نرخ تورم قرار نمی گیرد.

این موضوع سبب شده که خرید ملک در قبرس شمالی سودآور باشد. از آن جایی که خریداران ملک در کشوری مهاجر پذیر سرمایه گذاری می کنند، تقاضای اجاره یا خرید ملک به دلیل حضور مهاجران تازه وارد افزایش می یابد. افزایش تقاضا نقش موثری در رشد قیمت ها خواهد داشت.

یکی دیگر از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، کسب درآمد از راه اجاره است. پس از خرید ملک، نیازی به حضور خریدار در این کشور نیست و مالکان می توانند ملک خود را به صورت سالانه و یا ماهانه اجاره دهند. اگر قصد سرمایه گذاری ملکی در قبرس شمالی را دارید، بهتر است مناطقی را انتخاب نمایید که بیشترین رشد را خواهند داشت. گیرنه، لانگ بیچ، نیکوزیا، فاماگوستا، لفکه، اسن تپه، کوکینه و ماگوسا از بهترین مناطق برای خرید ملک محسوب می شوند.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی - آدریان گروپ نماینده رسمی فروش املاک با مجوز از دولت ترکیه
خرید ویلا در قبرس شمالی در منطقه اسن تپه

 

خدمات رفاهی از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

سطح ایده آل کیفیت زندگی، امکانات رفاهی و تفریحی، جمعیت کم و هزینه های پایین امور روزانه از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی به شمار می آیند. از آن جایی که قبرس شمالی در مقایسه با دیگر کشورهای مهاجر پذیر، جمعیت کمتری دارد؛ شهروندان از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار خواهند بود. مزیت های خرید ملک در این کشور به اخذ اقامت و سرمایه گذاری مطمئن و سودآور محدود نمی شود.

بالا بودن کیفیت زندگی، تنوع فعالیت های تفریحی و بهره بردن از آب و هوای معتدل و بدون آلودگی از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی محسوب می شود. اگر قصد مهاجرت به کشوری زیبا و در عین حال ارزان را دارید، قبرس شمالی انتخابی مناسب است. هزینه های زندگی در این کشور در مقایسه با دبی و ترکیه بسیار مقرون به صرفه است. همچنین اگر با زبان انگلیسی آشنا هستید، قبرس شمالی مکان ایده آلی برای مهاجرت است؛ چرا که نیاز به یادگیری زبان دیگری ندارید. بسیاری از شهروندان این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند و شما به راحتی می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی - آدریان گروپ نماینده رسمی فروش املاک با مجوز از دولت ترکیه
پارک آبی در قبرس شمالی

 

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی: امنیت اجتماعی و مالی

قبرس شمالی یکی از کشورهای با امنیت مثال زدنی در اروپا است. درصد ارتکاب جرم در این کشور در مقایسه با کشورهای هم سطح به مراتب کمتر است. سیستم امنیت اجتماعی در این کشور از سطح خوبی برخوردار است. قبرس شمالی در ایجاد یک محیط امن برای شهروندان خود بسیار موفق عمل کرده است. مهاجران می توانند با خیال آسوده در این کشور زندگی کنند و نگرانی و دغدغه ای برای حضور خانواده و فرزندان خود نداشته باشند. از مهم ترین دلایل امنیت برای شهروندان و گردشگران می توان به برخورد قاطعانه پلیس با هر نوع هنجارشکنی و کنترل بسیار خوب بر مرزهای آبی و هوایی اشاره کرد.

قیمت زمین در قبرس شمالی 2024: راهنمای برای سرمایه گذاری مطمئن

خدمات بهداشت و درمان

یکی دیگر از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی و زندگی در این کشور، استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت بالا است. شهروندان و کسانی که موفق به دریافت اقامت دائم شده اند، این امکان را دارند که از خدمات درمانی رایگان بهره مند شوند. بیمارستان های دولتی به انواع تجهیزات روز دنیا و استانداردهای مراقبت های پزشکی مجهز هستند. هزینه های درمانی در بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی نسبت به کشورهای اروپایی دیگر مقرون به صرفه است. پزشکان مجرب، کادر درمانی با تجربه و استفاده از دانش روز پزشکی موجب تبدیل این کشور به یک قطب توریسم درمانی شده است.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی - آدریان گروپ نماینده رسمی فروش املاک با مجوز از دولت ترکیه
کیفیت بالای خدمات بهداشتی و درمانی در قبرس شمالی

 

فرصت های شغلی و زندگی در یک محیط زیبا

اگر تا به حال به این موضوع فکر نکرده اید که یک ملک در قلب طبیعتی زیبا و سرشار از آرامش داشته باشید؛ وقت آن رسیده که به تغییر و تحولی جدید فکر کنید. اخذ اقامت قبرس شمالی با خرید ملک به شما کمک می کند تا به دنیایی از فرصت ‌های سرمایه‌ گذاری و زندگی آرام قدم بگذارید. قبرس شمالی با تاریخ غنی و جاذبه ‌های فراوان، یک مقصد بی ‌نظیر برای اقامت است.

خرید ملک در این منطقه با قیمت مناسب و پتانسیل رشد بالا، فرصتی استثنایی برای یک سرمایه ‌گذاری موفق و زندگی لذت ‌بخش برای شما به ارمغان می آورد. با اقامت دائم در این کشور، می ‌توانید از طبیعت زیبا، سواحل دلنشین و فرهنگ محلی جذاب لذت ببرید. همچنین، با اجاره دادن ملک خود، می ‌توانید درآمد ثابتی داشته باشید و به توسعه سرمایه گذاری خود فکر کنید.

سخن پایانی

خرید ملک در قبرس شمالی یک سرمایه‌ گذاری امن و سودآور محسوب می شود. از مهم ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی می توان قیمت مناسب، خرید اقساطی، پتانسیل رشد و اخذ اقامت دائم را نام برد. همچنین بهره مندی از امکانات رفاهی خوب، کسب درآمد از راه اجاره، تحصیل رایگان فرزندان و امکان داشتن حساب های بین المللی از دیگر مزیت های خرید ملک در این کشور به شمار می آیند. به طور کلی، قیمت مسکن در قبرس شمالی معمولاً پایین ‌تر از دیگر کشورهای اروپایی است.

با توجه به توسعه ‌یافتگی این کشور و جذابیت ‌های طبیعی و تاریخی آن، احتمال رشد ارزش ملک ‌ها در آینده نزدیک بسیار بالا است. همچنین فرصت ‌های سرمایه‌ گذاری مختلف در این کشور وجود دارد که ممکن است برای خریداران جذاب باشد. با خرید ملک در قبرس شمالی به سرمایه گذار فرصتی برای درخواست اقامت دائم در این کشور داده می شود.

بهتر است پیش از خرید، با یک نماینده رسمی و مستقیم فروش املاک قبرس شمالی مشورت نمایید. با بررسی جوانب حقوقی و مالی می توانید خرید مطمئن و پرسود را تجربه نمایید.

چقدر این پست برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.9 / 5. تعداد آرا: 988

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید!

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
شروع مشاوره آنلاین
1
مشاوره رایگان با کارشناسان حقوقی ما
سلام
در مورد خرید ملک و سرمایه گذاری سوالی دارید؟
ما بصورت رایگان پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم😊